Jakie miejscowości warto odwiedzić będąc w Karwieńskich Błotach na wypoczynku i gdzie szukać tam noclegu?

Takie pytanie dostałam od Państwa Jarmoszewscy, którzy wybierają się w tamte rejony na urlop. Jeśli chodzi o zwiedzanie pobliskich miejscowości to na pewno warto odwiedzić Krokową. Znajdują się tam, bowiem wspaniałe zabytki tj.: zamek obronny z XIV/XV wieku. Warto także zajrzeć do Jastrzębiej Góry i poznać najdalej wysunięty na północ skrawek polski – Gwiazda Północy. W Rozewiu koniecznie musimy odwiedzić przepiękna latarnie morską, zaś w Chłapowie – wąwóz. Ponadto miejscowości takie jak: Hel, Puck, Swarzewo i wiele, wiele innych posiadają swoje wyjątkowe atrakcje. Szukając dobrego wypoczynku warto zajrzeć w sieci na noclegi Karwieńskie Błota. Znajduje się tam wspaniała baza noclegowa, w której można dokonać rezerwacji miejsca.

3 thoughts on “Jakie miejscowości warto odwiedzić będąc w Karwieńskich Błotach na wypoczynku i gdzie szukać tam noclegu?

  1. Jakoś do Jastrzębiej Góry mnie nie ciągnie za bardzo, ale pobliski Hel uwielbiam 🙂

  2. Dawno temu szukałam Gwiazdy Północy ale chodziłam chodziłam i znaleźć jej nie mogłam, ale wiecie co ja zrobiłam przyjechałam nie w okolice Karwieńskich Błot ale w okolice Sopotu nie wiem jak mogłam się aż tak pomylić :-)))))))))))))) Niezła historia co???

Komentarze są wyłączone.