Wyciąg narciarski w Iwoniczu-Zdroju

Przygody narciarskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony młodych osób. Oczywiście, jazdę na nartach można obecnie uskutecznić w wielu polskich miastach, dlatego też z pewnością trzeba dokładnie przewertować takie oferty. Dobrym wyborem może okazać się pobyt w Iwoniczu-Zdrój, gdzie znajduje się nowoczesny wyciąg narciarski Winiarska, cieszący się dużym uznaniem ze strony przyjezdnych.
Wyciąg ten umożliwia dostanie się na Górę Winiarską, a jego całkowita długość wynosi 400 m. Stok, który znajduje się bezpośrednio przy wyciągu jest bardzo łagodny, a co za tym idzie, przeznaczony jest zwłaszcza dla początkujących osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami zjazdowymi. Do dyspozycji zainteresowanych ośrodek narciarski zatrudnia doświadczonych instruktorów jazdy, którzy mają odpowiednie kwalifikacje i różnego rodzaju kursy na koncie. W ten sposób, zdecydowanie szybciej można nabyć podstawowe umiejętności jazdy na nartach, które przydadzą się praktycznie każdej osobie. Dobrą wiadomością dla przyjezdnych jest to, że stoki są bardzo dobrze przygotowane, można na nich jeździć do późnych godzin wieczornych i nie obawiać się o własne bezpieczeństwo. Oprócz tego cały niezbędny sprzęt można bez problemów wypożyczyć na miejscu, dlatego nie trzeba wieźć go ze sobą przez setki kilometrów.

Wyciąg w Iwoniczu jest bardzo zadbany, a także sprawnie działa, więc turyści chętnie z niego korzystają, gdy już zdecydują się na wyjazd w góry. Baza noclegowa Iwonicza jest bogata w ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty i prywatne pokoje gościnne. Z okien tych obiektów roztaczają się malownicze widoki oraz liczne tereny zielone, dlatego można tam nacieszyć oczy niesamowitą przyrodą, która doskonale prezentuje się zwłaszcza w okresie zimowym. Właśnie z tego względu, wypada rezerwować noclegi w tym mieście właśnie podczas ferii zimowych, gdyż wtedy przeżycia będą jeszcze lepsze i efektowniejsze. Wszyscy fanatycy jazdy na nartach powinni udać się przynajmniej raz na wyciąg narciarski Winiarska, który mieści się w Iwoniczu-Zdroju. Jest to doskonała sposobność na poprawienie swoich umiejętności oraz trening na łagodnym stoku, pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, dbających o bezpieczeństwo kursantów.

Dodaj komentarz